Scroll to top
  • Specialista na depilace a ošetření kůže

NAŠE PRODUKTY

Profesionální kosmetika NO+VELLO zvyšuje účinnost všech provedených kosmetických procedur. Jejím používáním zdokonalíte vaši krásu.

Všechny produkty jsou k dostání v našich kosmetických salonech.

HYDRATAČNÍ KOSMETIKA

Hydratační emulze

hydratační emulze s Aloe Vera vhodná na obličej i tělo. Výborně připraví pokožku před ošetřením IPL světlem i po odstranění chloupků, zklidňuje, hydratuje, regeneruje buňky, redukuje jizvy a zvyšuje tvorbu kolagenu, minimalizuje případné vedlejší účinky, které mohou nastat po IPL depilací (např. dehydratace pokožky, zarudnutí a jiné). Poskytuje ochranu proti slunečnímu záření SPF30, vhodný pro všechny typy pleti i pro citlivou, lze používat i jako denní krém. Výborný před a po ošetření IPL a LED světlem, dosáhneme tak lepšího očekávaného výsledku.

Aktivní složky: Aloe Vera, olej z šípkové růže, Allantoin

Balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml

Maska Aloe Vera

je vhodná pro všechny typy pleti, je zklidňující, hydratační a regenerační. Obsahuje chitosan (jsou schránky krabů, raků, mušlí) což napomáhá regeneraci, aktivuje kolagen a elastin vláken. Tuto textilní masku rozložte a položte na vyčištěnou pleť, nejlépe jednou týdně, večer, nechte působit 15 minut.

Aktivní složky: Aloe Vera, chitosan

Balení: 1 ks

REVITALIZAČNÍ KOSMETIKA

Maska revitalizační

je vhodná pro všechny typy pleti, Vitamin C působí jako ochrana pokožky proti UV záření a zabraňuje oxidačnímu poškození kůže, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, hydratuje pokožku a tonizuje pleť. Glycerol a sorbitol, tato zvlhčovadla nahrazují kůži ztracenou vodu, dodávají hlubokou hydrataci. Tuto textilní masku rozložte a položte na vyčištěnou pleť, nejlépe jednou týdně, večer, nechte působit 15 minut
Aktivní složky: vitamin C, glycerol a sorbitol
Balení: 1 ks

Revitalizační ampule

výrazně zlepší vrásky, zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn,  antioxidant vitamín C, chrání buněčnou membránu, bojuje proti volným radikálům, chrání před škodlivými vlivy UV záření. Sjednocuje tón pleti, zasahuje do procesu syntézy melaninu a zároveň pomáhá výrazně zvýšit produkci kolagenu a navrací pleti ztracený jas. Ampuli jemně vklepejte konečky prstů do pleti, doporučujeme 2-3 krát týdně na čistou pleť.
Aktivní složky: vitamin C
Balení: 2×2 ml

Revitalizační obličejové fluidum

denně jsme vystaveni mnoha faktorům: stres, kouření, alkohol, znečištěné ovzduší, sluneční paprsky. Fluidum je díky svému složení schopné neutralizovat volné radikály a obnoví vitalitu pokožky, navrátí ztracený jas, rozzáří, zjemní, tonizuje, vyhlazuje mimické vrásky, poskytuje pevnost, pružnost. Nanášejte ráno a večer na odlíčenou pleť.
Aktivní složky: Vitamín C, extrakt lékořice a moruše
Balení: 50 ml

ZPEVŇUJÍCÍ KOSMETIKA

Maska zpevňující

posiluje pokožku a obnovuje pevnost pleti, stimuluje produkci kolagenu a elastinu, zabraňují dalšímu ochabování pleti. Aktivní složkou je kyselina mléčná, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová a antioxidanty (DMAE = v mase mořských ryb), dodávají povrchové pevnosti a pomáhají stimulovat svalové kontrakce, stabilizují buněčné membrány, posilují pokožku a obnovují pevnost pleti, stimulují produkci kolagenu a elastinu, antioxidanty zabraňují dalšímu ochabování pleti. Tuto textilní masku rozložte a položte na vyčištěnou pleť, nejlépe jednou týdně, večer, nechte působit 15 minut
Aktivní složky: kyselina mléčná, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová antioxidanty DMAE.
Balení: 1ks

Zpevňující ampule

navrací pleti pevnost, elasticitu a jemnost, snižuje viditelné známky stárnutí, vyrovnává tón pleti, zjemňuje vrásky, odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Kyselina mléčná, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová, DMAE  antioxidanty, dodávají povrchové pevnosti, pomáhají stimulovat svalové kontrakce, stabilizují buněčné membrány, posilují pokožku a obnovují pevnost pleti. Antioxidanty zabraňují dalšímu ochabování pleti. Kyselina mléčná má přirozený hydratační účinek, zadržuje molekuly vody obsažených v samotné kůži, vyrovnává tón pleti, zjemňuje vrásky, odstraňuje odumřelé buňky a stimulují produkci kolagenu a elastinu. Ampuli jemně vklepejte konečky prstů do pleti, doporučujeme 2-3 krát týdně na čistou pleť.
Aktivní složky: kyseliny mléčné, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová, antioxidanty, DMAE (v přírodě se vyskytuje hlavně v mase mořských ryb)
Balení: 2×2 ml

Zpevňující krém na obličej

je k ošetření ochablé pokožky, rychle se vstřebává, zabraňuje stárnutí. Aktivní složkou je kyselina mléčná, kyselina glykolová a kyselina hyaluronová, tyto dodávají povrchové pevnosti, pomáhají stimulovat svalové kontrakce, stabilizují buněčné membrány, posilují pokožku a obnovují pevnost pleti. Krém je k ošetření ochablé pokožky, rychle se vstřebává, zabraňuje stárnutí díky složení DMAE a kyseliny hyaluronové, hydratuje a obnovuje přirozenou elasticitu a barvu kůže, zklidňuje a regeneruje. Nanášejte ráno a večer na odličenou pleť.
Aktivní složky: kyselina mléčná, kyselina glykolová a kyselina hyaluronová, Aloe Vera, DMAE (v mase mořských ryb)
Balení: 50 ml

Dermactif Roll-On

bohaté složení zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky, reguluje vrásky, díky přítomnosti vitaminu A, E a zeleného čaje, má regenerační a zklidňující účinek. Allantoin pomáhá při hojení tkání, panthenol navrací měkkost a pružnost, hydratační molekula je cenným zdrojem hydratace pro naši pokožku. Aplikujte ráno a večer na obličej a krk, vhodné i na oční okolí, výborně se aplikuje díky roll-onu
Aktivní složky: argilerine – hydratační molekula, antioxidanty, pantenol, alantoin, zelený čaj, kolagen
Balení: 40 ml

Zpevňující gel ToneActif

Ideální pro ty, kteří ztratili svalový tonus věkem nebo sedavým způsobem života, nadměrným kouřením, nadměrným vystavováním se slunci, obezitou, těhotenstvím, pravidelnou konzumací alkoholu, prudkým poklesem váhy, používáním nesprávné kosmetiky, nesprávnou stravou. Pro vyřešení tohoto problému je zapotřebí správná péče o pleť. Zpevňující gel poskytuje pevnost a hydrataci pokožce, vhodné pro pleť s malou pružností a ochablou kůží. Kolagen a alantoin dodává hebkost a posiluje strukturu pleti, rostlina placenta vyživuje a regeneruje. Dodává elastické vlastnosti a zlepšuje hladkost. Doporučujeme vmasírovat dvakrát denně na oblasti paží, břicha, hýždí, stehen, ideální v kombinaci s procedurou LED světlem napomáhá k urychlení požadovaného výsledku.
Aktivní složky: kolagen, elastin, rostlinné placenty, alantoin.
Balení: 150 ml

KOSMETIKA NA PROBLEMATICKOU PLEŤ

Maska pro problematickou pleť

Kyselina mandlová pomáhá snižovat tvorbu mazu v pleti, stahuje póry a udržuje hydrataci a také má antibakteriální vlastnosti.Kyselina salicylová podporuje hojení zánětlivých ložisek zmírňuje zarudnutí pleti a exofilační (odlupovací) účinek kyseliny totiž pomáhá zvýšit účinnost jiných účinných látek. Vitamin A normalizuje suchost pokožky, Aloe Vera s heřmánkem mají zklidňující účinek. Tuto textilní masku rozložte a položte na vyčištěnou pleť, nejlépe jednou týdně, večer, nechte působit 15 minut.
Aktivní složky: kyselina salicylová, kyselina mandlová, vitamin A, heřmánek, Aloe Vera
Balení: 1 ks

 

Ampule pro mastnou pleť

stahuje póry, reguluje produkci kožního mazu,  a zlepšuje nedokonalosti, má antibakteriální účinky. Dodává okamžitou hydrataci a jemnost. Po aplikaci je pleť čistší, jemnější a bez nečistot. Má zklidňující účinek, regeneruje jizvy po akné. Díky molekulám kyseliny glykolové je vhodná na citlivou pleť. Ampuli jemně vklepejte konečky prstů do pleti, doporučujeme 2-3 krát týdně na čistou pleť.
Aktivní složky: kyselina mandlová a kyselina salicylová, Aloe Vera, heřmánek
Balení: 2×2 ml

Gel na problematickou pleť

je ideální pro mastnou pleť. Pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, odstraňuje nečistoty a zlepšuje nedokonalost pleti, zarudnutí, jizvy po akné atd. Kyselina mandlová stahuje póry, zabraňuje tvorbě mazu a hromadění nečistot. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastenu. Zlepšuje hojení, hydratuje a zklidňuje pokožku, předchází vráskám. Nanášejte ráno a večer na odlíčenou pleť.
Aktivní složky: kyselina mandlová, Aloe Vera, heřmánek
Balení: 50 ml

Sprej proti nedokonalosti

kyselina salicylová pomáhá zabránit tvorbě mazu v kůži, stahuje póry, zmírňuje zánět a zarudnutí. Je účinná i při nízkých koncentracích, je méně dráždivá než jiné produkty k ošetření akné. Sprej změkčuje svrchní část pokožky, má antibakteriální vlastnosti. Nastříkejte sprej z 5 – 10 cm na postižené místo a vklepejte do pokožky, vyhněte se zasažení očí
Aktivní složky: kyselina salicylová, kyselina citrónová, kyselina lanolová, zvlhčovadla, keratolytické látky.
Balení: 20 ml

REGENERAČNÍ KOSMETIKA

Maska hydratační hyaluronová

Vhodné pro dehydratovanou a zralou pleť, poskytuje vynikající hydrataci pokožce, hlavní složky kyselina hyaluronová a panthenol, pronikají hluboko a pomáhají rekonstruovat hluboké vrstvy kůže. Tuto textilní masku rozložte a položte na vyčištěnou pleť, nejlépe jednou týdně, večer, nechte působit 15 minut
Aktivní složky: kyselina hyaluronová, panthenol
Balení: 1 ks

Hydratační ampule hyaluronová

má hydratační vlastnosti, okamžitě zlepšuje vzhled pokožky, vyhladí vrásky a zjemní obličej. Váže molekuly vody v hlubších vrstvách „výplňový efekt“, který vyhlazuje vrásky, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. panthenol a kyselina hyaluronová proniká hluboko a pomáhá rekonstruovat hluboké vrstvy kůže. Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje a zvyšuje hydrataci, má schopnost zadržovat vodu, což zajišťuje pružnost a hladkost pleti. Ampuli jemně vklepejte konečky prstů do pleti, doporučujeme 2-3 krát týdně na čistou pleť.
Aktivní složky: panthenol, kyselina hyaluronová
Balení: 2×2 ml

Glykolové obličejové fluidum ANTI-AGING

Je vhodné pro zralou, unavenou, nebo nerovnoměrně tónovanou pleť. Má vysoký obsah kyseliny glykolové, která umožňuje syntézu kolagenu a elastinu, aktivuje krevní oběh. Peptidy a vitamin C podporují syntézu kolagenu, snižují vrásky a dávají pružnost, pevnost, hebkost a jas pokožce. Extrakt z pomerančů odstraní odumřelé buňky a podporuje obnovu nových buněk. Nanášejte ráno a večer na odlíčenou pleť.
Aktivní složky: kyselina glykolová, Aloe Vera, vitamín C
Balení: 50 ml

Anticelulitní gel

skvěle funguje proti celulitidě, stimuluje lymfatický a krevní oběh, chaluha napomáhá spalování tuků, karnitin zabraňuje hromadění tuku v tukové tkáni, guarana stimuluje krevní oběh, jodizované soli mají zpevňující účinky, přeslička snižuje otok tkáně, mentol nabízí příjemný chladicí účinek, močovina poskytuje pružnost kůže. Zabraňuje ztrátě pevnosti, pružnosti a přítomnosti celulitidy, zbavuje nás nechtěné pomerančové kůže. Je vhodný pro oblasti paží, břicha, dolní části zad, hýždí a stehen. Aplikujte dvakrát denně jemnou masáží na oblasti paží, břicha, hýždí, stehen, ideální v kombinaci s LED ošetřením, LED světlo pomáhá rychleji aktivovat lymfatický systém.
Aktivní složky: chaluha, guarana, jodové soly, mentol, přeslička, močovina
Balení: 150 ml

ČISTICÍ KOSMETIKA

Odličovací voda REMOVER

pro každodenní čištění obličeje a odstranění make-up, nedráždí oči, má zklidňující vlastnosti.Její exkluzivní složení je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. 3 v 1, čistí, tonizuje, regeneruje, odstraní makeup i voděodolný, zbaví pleť veškerých nečistot, nevysušuje.
Aktivní složky: heřmánek, ovesné vločky, Aloe Vera
Balení: 250 ml

Mycí gel s rostlinným extraktem

je pěnivý pro každodenní čištění obličeje, očí i těla, má zklidňující vlastnosti, je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, díky vysokému obsahu přírodních rostlinných extraktů dokonale čistí pleť a zbaví veškerých nečistot, chrání pokožku před bakteriemi, regeneruje, hydratuje.
Aktivní složky: heřmánek, ovesné vločky, Aloe Vera, mimóza
Balení: 300 ml

Mycí gel s kyselinou salicylovou

je vhodný pro mastnou pleť na obličej i tělo, nepěnivý, hlavní složkou je kyselina salicylová, obnovuje pokožku a stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu, rychleji regeneruje jizvy po akné, dokonale čistí pleť a chrání pokožku před bakteriemi, regeneruje,hydratuje, má protizánětlivý účinek.
Aktivní složky: kyselina salicylová, heřmánek, ovesné vločky, Aloe Vera, mimóza
Balení: 300 ml