Scroll to top
  • Specialista na depilace a ošetření kůže

NAŠE SLUŽBY

Depilace IPL, omlazení pleti, bělení zubů a ostatní kosmetické služby

V našich kosmetických salonech NO+VELLO nabízíme široké spektrum kosmetických služeb. Jsme světovou jedničkou v  bezbolestném odstraňování chloupků / depilace IPL, fotodepilace-depilace pulzním světlem, epilace, fotoepilace / po celém těle  a omlazení pleti pomocí IPL pulzního světla. Velmi žádanými službami jsou i technologie pomocí  LED světla. Bělení zubů bělícím gelem aktivovaným modrým LED světlem, redukce celulitidy a důkladné čištění pleti pomocí ultrazvuku.

Všechny uvedené služby od depilace obličeje, depilace ochlupení, depilace hrudníku, depilace zad, přes depilace třísel a intimních partií, až po depilace rukou a depilace nohou poskytujeme i mužům. Dámy, je to na vás, zda svou drahou polovičku vezmete k nám na navštěvu s sebou …

Depilace IPL pulzním světlem

Depilace IPL pulzním světlem je systém trvalého odstranění chloupků prokazatelně účinnější než laser. Je bezbolestný, nepoškodí kůži  a doporučuje se v případech folikulitidy tj. zarůstání chloupků. Depilace IPL / fotodepilace či epilace / pulzním světlem se provádí pomocí stroje vybaveného moderním dynamickým chladícím systémem minimalizujícím pocit tepla.

Díky našemu exkluzivnímu technologickému systému Sun & Safe můžeme depilaci provést i na opálené pokožce bez jakýchkoli rizik. Naše fotodepilace IPL je účinnější než jiné způsoby odstraňování chloupků. Depilace IPL umožňuje vybrat různé vlnové délky v závislosti na vašem fototypu i na síle chloupku. Takto je stroj schopen cíleně zasáhnout cibulku chloupku a zajistit jeho odstranění. Zbavíte se trvale chloupků na celém svém těle. Depilaci je nutné několikrát opakovat, počet návštěv, které potřebujete, závisí na barvě kůže, barvě vlasů, hloubce kořínků, pohlaví, věku klienta a hormonálním stavu. Ochlupení roste v cyklech, existuje období růstu a období klidu. IPL působí na chloupky v růstové fázi. Sezení je nejlépe opakovat za 21 dní.

 

Naše procedury jsou prováděny prostřednictvím odborně proškolených pracovníků v souladu s přísnými protokoly.

Omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn či akné IPL technologií

Strategii jak stárnutí omezit a přibrzdit nazýváme Anti-aging. Hlavním cílem omlazení IPL technologie je dosáhnout větší elasticity, hladkosti, pružnosti, pevnosti a hydratace pleti. Principem rejuvenace je přeměna aplikovaného intenzivního světla v podkoží na teplo, které dokáže stimulovat kolagenní vrstvu a její následnou regeneraci. Rejuvenaci doporučujeme podpořit našimi kvalitními kosmetickými přípravky. Výsledkem procesu omlazení pleti je pak váš přirozený mladistvý vzhled.

Odstranění pigmentových skvrn, po ošetření může být pokožka zarudlá, během pár hodin někdy i do dalšího dne získá pokožka přirozenou barvu se vrátí do normálu. Mohou se objevit tmavé skvrnky, jde o hluboko uložený pigment, který se z pleti uvolnil. Během týdne tyto skvrnky zmizí, stejně tak pokud se udělá stroupek či puchýřek. Ošetřená místa se nesmí škrábat. Do 2 týdnů po ošetření pleť působí hladším dojmem, pigmentové skvrny vyblednou a barva pokožky se sjednotí. Pro úplné odstranění pigmentací a udržení omlazujícího procesu je třeba ošetření IPL opakovat. Stejným postupem se dělá ošetření problematické pleti s akné, pouze se zvolí jiné nastavení přístroje a použije se kosmetika na problematickou pleť. Výskyt akné je menší, není tak závažné a zánětlivé, zmizí jizvičky. Celkově se zlepší stav pleti.

Ošetřované místo nesmíme vystavovat přímému slunci, je vhodné používat hydratační krém s vysokým UV faktorem.

Ultrazvukové čistění pleti PROSKIN

Nabízíme hloubkové čištění obličeje skutečně účinným způsobem. Tím je inovativní technologie ProSkin prováděna ultrazvukem, která umožní důkladně vyčistit pleť bez podráždění. Hloubkové čištění je zároveň vhodné na problematickou pleť s akné. Toto metoda působí do hloubky po celém povrchu obličeje. Klasické čištění pleti může být nepříjemné, nešetrné a hlavně nedokonalé. Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde uvolňují maz, černé tečky a nahromaděnou špínu. Po proniknutí do pokožky zvyšují ultrazvukové vlny teplotu okolní tkáně, čímž se zlepšuje okysličování buněk a stimuluje tvorba kolagenu. Ošetření ultrazvukem působí i proti akné, protože má antibakteriální účinky. Ionty galvanické funkce čistí pokožku od nečistot, které způsobují matný a mdlý vzhled. Ionty přitahují usazené toxiny v hlubších vrstvách a připravují je na odstranění. Kromě důkladného čištění pokožky, kladné a záporné ionty zlepšují okysličování a cirkulaci, které podporují zdraví buněk, pomáhají odvrátit poškození volnými radikály a bojují proti předčasnému stárnutí.  Díky ultrazvuku je pleť stimulována k produkci kolagenu a regeneraci buněk. Zlepšuje krevní oběh, odstraní odumřelé kožní buňky, které nejsou odstraněny obvyklým čištěním.  Čištění pleti ultrazvukem je vhodné pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. Vhodné je zejména u dospívající pleti s akné, šetrně a důkladně čistí póry a nedochází k zanícení. Výsledky jsou viditelné po prvním čištění, ovšem ani ultrazvuk není zázrak, který spasí vaši pleť během jednoho ošetření. Pravidelnou péčí docílíte dokonalosti vaší pleti.

Bělení zubů

S rostoucím věkem člověka začíná jeho původní odstín zubů tmavnout. Důvodů je hned několik. Mezi ty nejvýznamnější patří změna minerální struktury zubu, nebo barevné pigmenty přijímané v potravinách a nápojích. Viníkem zbarvení jsou také chemické látky, jako například tetracyklinová antibiotika. Domácí alternativy v podobě bělícího pera, bělících  proužků nebo gelů nemusí být vždy podle vašich představ. Proto je tu LED bělení zubů, které nabízí pohodlný, bezbolestný a efektivní návrat k původní bílé barvě vašich zubů, kterou jste ztratili v průběhu let. Estetické bělení se provádí neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem. Neperoxidový gel je maximálně šetrný, nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem jsou zuby o 2–7 odstínů bělejší bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů. LED bělení metoda se stala populární, protože má velmi dobré výsledky v krátkém čase, je to spolehlivé a bezpečné bez použití peroxidu. Jednoduchá obsluha přístroje umožní  proceduru absolvovat bez nutnosti pomoci zubního asistenta.

Ošetření pleti LED technologií

Ošetřeni pleti LED technologií oddaluje stárnutí pokožky, působí na mikroskopické úrovni, což podporuje regeneraci buněk a stimuluje produkci kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za nedostatek elasticity kůže. Spuštěný proces přirozené biostimulace a protizánětlivých mechanismů pomáhá také při řešení problémů s akné. Výsledkem ošetřeni pleti LED technologií je pak omlazená pleť a zpomalený proces jejího stárnutí. V kombinaci s našimi špičkovými kosmetickými prostředky je okamžité zvýšení hydratace pleti. Ošetření obličeje LED technologií vám pomůže získat rychlé a bezbolestné omlazení pleti, její obnovu svěžesti, pevnosti, hebkosti a jasu.

Redukce celulitidy LED technologií

Naší LED metodou aktivujeme lymfatický systém, snížíme tukové usazeniny a viditelně redukujeme celulitidu „pomerančovou kůži“. Toto ošetření poskytuje vazodilatační účinek v hlubší vrstvě kůže. Na ošetřovanou pokožku aplikujeme 10 minutovou masáží anticelulitní gel a za pomocí LED technologie stimulujeme lymfatický a krevní oběh. Výborné složení gelu… chaluha napomáhá spalování tuku, karnitin zabraňuje hromadění tuku v tukové tkáni, Guarana stimuluje krevní oběh, jodizované soli mají zpevňující účinky, přeslička snižuje otok tkáně a mentol nabízí příjemný chladicí účinek.Výsledek je viditelný s okamžitým efektem. Celulitida není nic jiného než změna v tukové tkáni, která je častější u žen než u mužů. „Pomerančová kůže“ se obvykle vyskytuje většinou na bocích, pažích, hýždích, břiše, a stehnech. Redukce celulitidy je u nás pohodlná, příjemná, podobná masáži. Po ošetření se můžete bez problému vrátit ke svým běžným aktivitám, a to bez nutnosti rekonvalescence a dalších omezení.
DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ: pijte hodně čisté vody, jezte vyváženou stravu v kombinaci se sportovní aktivitou zlepšíte výsledky ošetření. Dodržujte doporučený rozsah ošetření. Na domácí péči je vhodné používat Anticelulitní gel HOME 150ml… 540-,Kč

Zpevnění těla LED technologií

Ošetření LED technologií obnovuje propustnost membrán tukových buněk a současně stimuluje produkci podkožního kolagenu. Zlepšuje cirkulaci lymfy v podkoží a prokrvení v dané oblasti. LED světlo svým rozsahem proniká i do hlubších vrstev tkáně, kde vytváří teplo a absorbuje lipidy, což má vliv na úbytek tukové tkáně. Právě díky aktivaci metabolizmu se zpevní kontury těla, výrazně vylepší ztracená pružnost a pevnost pokožky v důsledku plynutí času, změnou hmotnosti nebo po porodu. Před prvním sezením změříme obvod ošetřované zóny, aplikujeme gel masáží a spustíme LED přístroj. Procedura je pohodlná, příjemná, pociťujete příjemné mírné teplo. Po sezení opět změříme obvod ošetřované zóny, výsledky jsou viditelné s okamžitým efektem. Zpevnění těla LED technologií vrátí vaší pokožce ztracenou pružnost, pevnost a hladkost. Redukujeme podkožní tuk v oblasti stehen, břicha, hýždí a paží.
Doporučujeme 6 -12 sezení, s frekvencí 2 ošetření týdně. Cena je vždy stejná 1 zóna 920,-Kč.V nabídce máme připraveny cenově zvýhodněné balíčky. Na domácí péči je vhodné používat zpevňující gel ToneActif 150ml…540 Kč

Diagnostika pleti

Diagnostikujeme vaši pleť pomocí speciální Wood lampy, která využívá ultrafialové světlo o vlnové délce 365 nm, které prochází přes skleněný filtr s obsahem oxidu nikelného. Tato lampa vydává záření neviditelné pro lidské oko a díky fluorescenci a fosforescenci odhalí stav i nedokonalosti vaší pleti. Na základě výsledků testu pleti pak doporučíme vhodné ošetření a poradíme, jak správně dál pečovat o pleť.

Diagnostika pleti je ZDARMA!