Scroll to top
  • Specialista na depilace a ošetření kůže

NAŠE SLUŽBY

Depilace IPL a ostatní kosmetické služby

V našich kosmetických salonech NO+VELLO nabízíme široké spektrum kosmetických služeb. Jsme světovou jedničkou v  bezbolestném odstraňování chloupků / depilace IPL, fotodepilace-depilace pulzním světlem, epilace, fotoepilace / po celém těle  a omlazení pleti pomocí IPL pulzního světla. Velmi žádanými službami jsou i technologie pomocí  LED světla. Bělení zubů bělícím gelem aktivovaným modrým LED světlem, redukce celulitidy a důkladné čištění pleti pomocí ultrazvuku.

Všechny uvedené služby od depilace obličeje, depilace ochlupení, depilace hrudníku, depilace zad, přes depilace třísel a intimních partií, až po depilace rukou a depilace nohou poskytujeme i mužům. Dámy, je to na vás, zda svou drahou polovičku vezmete k nám na navštěvu s sebou …

Diagnostika pleti

Diagnostikujeme vaši pleť pomocí speciální Wood lampy, která využívá ultrafialové světlo o vlnové délce 365 nm, které prochází přes skleněný filtr s obsahem oxidu nikelného. Tato lampa vydává záření neviditelné pro lidské oko a díky fluorescenci a fosforescenci odhalí stav i nedokonalosti vaší pleti. Na základě výsledků testu pleti pak doporučíme vhodné ošetření a poradíme, jak správně dál pečovat o pleť.

Diagnostika pleti je ZDARMA!

Zpevnění těla LED technologií

Ošetření LED technologií obnovuje propustnost membrán tukových buněk a současně stimuluje produkci podkožního kolagenu. Zlepšuje cirkulaci lymfy v podkoží a prokrvení v dané oblasti. Po ošetření bude vaše kůže na dotek pevnější a hladší, a to s dlouhodobým efektem. Tato technologie umožňuje provádět zákroky na všech fototypech pokožky, včetně té opálené. Ošetření je bezbolestné a příjemné, redukuje podkožní tuk v oblasti stehen, břicha a hýždí. Může výrazně vylepšit ztracenou pružnost a pevnost pokožky v důsledku plynutí času či změnou hmotnosti i po porodu.

Bělení zubů

S rostoucím věkem člověka začíná jeho původní odstín zubů tmavnout. Důvodů je hned několik. Mezi ty nejvýznamnější patří změna minerální struktury zubu, nebo barevné pigmenty přijímané v potravinách a nápojích. Viníkem zbarvení jsou také chemické látky, jako například tetracyklinová antibiotika. Domácí alternativy v podobě bělícího pera, bělících  proužků nebo gelů nemusí být vždy podle vašich představ. Proto je tu LED bělení zubů, které nabízí pohodlný, bezbolestný a efektivní návrat k původní bílé barvě vašich zubů, kterou jste ztratili v průběhu let.

Ošetření pleti LED technologií

Ošetřeni pleti LED technologií oddaluje stárnutí pokožky, působí na mikroskopické úrovni, což podporuje regeneraci buněk a stimuluje produkci kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za nedostatek elasticity kůže. Spuštěný proces přirozené biostimulace a protizánětlivých mechanismů pomáhá také při řešení problémů s akné. Výsledkem ošetřeni pleti LED technologií je pak omlazená pleť a zpomalený proces jejího stárnutí. V kombinaci s našimi špičkovými kosmetickými prostředky je okamžité zvýšení hydratace pleti. Ošetření obličeje LED technologií vám pomůže získat rychlé a bezbolestné omlazení pleti, její obnovu svěžesti, pevnosti, hebkosti a jasu.

Redukce celulitidy LED technologií

Naší LED metodou aktivujeme lymfatický systém, snížíme tukové usazeniny a viditelně redukujeme celulitidu. Toto ošetření poskytuje vazodilatační účinek v hlubší vrstvě kůže. Výsledek je viditelný s okamžitým efektem. Celulitida není nic jiného než změna v tukové tkáni, která je častější u žen než u mužů. Celulitida se obvykle vyskytuje většinou na bocích, pažích, hýždích, břiše, a stehnech. Redukce celulitidy je u nás pohodlná, příjemná, podobná masáži. Po ošetření se můžete bez problému vrátit ke svým běžným aktivitám, a to bez nutnosti rekonvalescence a dalších omezení.

Ultrazvukové čistění pleti PROSKIN

Nabízíme hloubkové čištění obličeje skutečně účinným způsobem. Tím je inovativní technologie ProSkin prováděna ultrazvukem, která umožní důkladně vyčistit pleť bez podráždění. Hloubkové čištění je zároveň vhodné na problematickou pleť s akné. Toto metoda působí do hloubky po celém povrchu obličeje. Klasické čištění pleti může být nepříjemné, nešetrné a hlavně nedokonalé. Díky ultrazvuku je pleť stimulována k produkci kolagenu a regeneraci buňek. Zlepšuje krevní oběh a odstraní odumřelé kožní buňky, které nejsou odstraněny obvyklým čištěním. Pro efektnější účinek provedeného úkonu doporučujeme používat naše kosmetické přípravky!

Omlazení pleti IPL technologií

Strategii jak stárnutí omezit a přibrzdit nazýváme Anti-aging. Provádíme ji IPL technologií a jejím hlavním cílem je dosáhnout větší elasticity, hladkosti, pružnosti, pevnosti a hydratace pleti. Principem rejuvenace je přeměna aplikovaného intenzivního světla v podkoží na teplo, které dokáže stimulovat kolagení vrstvu a její následnou regeneraci. Rejuvenaci doporučujeme podpořit našimi kvalitními kosmetickými přípravky. Výsledkem procesu omlazení pleti je pak váš přirozený mladistvý vzhled.

Depilace IPL pulzním světlem

Depilace IPL pulzním světlem je systém trvalého odstranění chloupků prokazatelně účinnější než laser. Je bezbolestný, nepoškodí kůži  a doporučuje se v případech folikulitidy tj. zarůstání chloupků. Depilace IPL / fotodepilace či epilace / pulzním světlem se provádí pomocí stroje vybaveného moderním dynamickým chladícím systémem minimalizujícím pocit tepla.

Díky našemu exkluzivnímu technologickému systému Sun & Safe můžeme depilaci provést i na opálené pokožce bez jakýchkoli rizik. Naše fotodepilace IPL je účinnější než jiné způsoby odstraňování chloupků. Depilace IPL umožňuje vybrat různé vlnové délky v závislosti na vašem fototypu i na síle chloupku. Takto je stroj schopen cíleně zasáhnout cibulku chloupku a zajistit jeho odstranění.

 

Naše procedury jsou prováděny prostřednictvím odborně proškolených pracovníků v souladu s přísnými protokoly.